Concept 13, lancz: 50 zł

Concept 13 to restauracja znajdująca się na ostatnim piętrze domu handlowego rodziny Likusów. VITKAC przyciąga uwagę z zewnątrz już samą swą bryłą przez złośliwców nazywaną „sarkofagiem”. Co by jednak o niej nie mówić, prócz chłodu wprowadza ona na ulicę Bracką dużą dawkę bogactwa i splendoru. 

Co zjemy?
Pięć dań z codziennie zmieniającego się menu degustacyjnego. Porcje, adekwatnie do konwencji, nie są duże. Całość powinna jednak zadowolić średnio głodny żołądek.

Ile będziemy czekać?
Dania podawane są szybko i sprawnie, ale i tak lunch z takim menu zajmie nam około godziny.

Jak nas obsłużą?
Z uśmiechem i w pełni profesjonalnie.

Na jaka okazję?
Ogromna przestrzeń, rozmach projektu, nienaganność detali, a przy tym niezwykły widok na centrum Warszawy sprzyjają kreśleniu śmiałych planów biznesowych. Mogę się założyć, że niejeden rycerz biznesu który tu wstąpił, mógł poczuć ogromny przypływ nadziej oraz utwierdzić się w przekonaniu, że stolica może mu jeszcze wiele zaoferować.

Ogólne wnioski po posiłku
Concept 13 to kuchnia nowoczesna, stosująca różne tekstury (konwencjonalne smaki podane w niekonwencjonalnych aranżacjach – puree, emulsji, pianek). Nie będzie jednak smakowym zaskoczeniem, a jedynie doskonałym i efektownym tłem do rozmowy.

Małże/jabłko/seler

Groszek/śmietana/brioche

Risotto/ser/burak

Barwena/anchoise/mozarella

Matcha/tapioka/lichi

Concept 13
ul. Bracka 9
Warszawa 

Pin It on Pinterest